رنگ چوب

ما در رنگ کردن و رنگ آمیزی چوب با رنگ سیلر کیلر از با کیفیت ترین و برترین برندهای رنگ سیلر کیلر در طرح ها و رنگ های مختلف با انواع رنگ چوب مورد استفاده قرار گرفته تا رضایت شما مشتریان عزیز جلب شود.

رنگ های شفاف (کیلر و سیلر)

جزء وارنیشها بوده و در دسته لاکهای نیترو سلولوزی قرار دارند. اجزای اساسی رنگها و لاکهای نیتر و سلولزی عبارتند از خود رنگ پایه سلولوزی که قدرت و سختی به آن می دهد و یک رزین سخت که معمولاً صمغ استر یا رزین طبیعی است و درصد برق فیلم و مقدار چسبندگی را افزایش داده اما استحکام کششی و دوام خارجی آن را کم می‌کند. از مواد نرم کننده نیز برای افزایش برق، دوام و کشسانی استفاده می‌شود.

رنگ چوب

برای ساخت لاکهای نیتروسلولزی سه نوع حلال استفاده می‌شود اول حلالهای فعال مانند استرها و کتونها و دوم حلالهای پنهان مانند الکلها و سوم رقیق کننده‌ها مانند هیدروکربن‌های آروماتیک. سلیتر به رنگ کرم می‌باشد و جهت پر کردن منافذ و خلل و فرج چوب قبل از رنگ نهایی استفاده می‌شود پیش از خشک شدن سیلر قابلیت جذب رنگ نهایی کم شده و باعث استحکام و سختی بیشتر رنگهای نهایی می‌شود.

حدوداً 15 دقیقه تا دو ساعت طول می‌کشد تا خشک شود و با تینر فوری رقیق می‌شود و نباید در کنار حرارت مستقیم یا زیر نور مستقیم خورشید استفاده شود چون باعث طبله زدن می‌شود سیلر را با پیستوله، پارچه بدون پرز، قلم مو، کاردک ولیسه می‌توان استفاده نمود یا در صورت کوچک بودن کار مورد نظر می‌توان از روش غوطه وری استفاده نمود.

سیلر پس از خشک شدن مات می‌شود از استئارات روی به عنوان ماده مات کننده در سیلر که خاصیت سنباده خوری دارند استفاده می‌شود، کیلر فوری نیز همانند سیلر می‌باشد. ولی پس از خشک شدن براق می‌شود به عنوان رنگ رویه یا نهایی از آن استفاده می‌شود. رنگ آن شفاف می‌باشد و در صورت ماندن بیش از حد رنگ آن به قهوه‌ای شفاف تمایل پیدا می‌کند که از براقیت آن کاسته می‌شود.

مدت زمان خشک شدن آن 15 دقیقه تا 2 ساعت و با تینر فوری رقیق می‌شود و قابل استفاده از پیستوله، پارچه بدون پرز، قلم مو و یا به روش غوطه وری می‌باشد نباید در کنار حرارت مستقیم یا زیر نور خورشید استفاده شود چون باعث طبله شدن می‌شود. کیلر و سیلر در قوطی‌های 1 و 4و 20 لیتر به بازار عرضه می‌شود.

تلفن تماس جهت سفارش:

09125661962

شاهیان